druk wielkoformatowy

Podłoża do druku wielkoformatowego:

baner

Druk wielkoformatowy na banerach to jedna z najtańszych form reklamy. Banery stosuje się w ekspozycji zewnętrznej długookresowej. Zadruk jednostronny lub dwustronny. Jest to materiał plandekowy, wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, odporny na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV.

siatka (mesh)

Materiał PCV - posiada on strukturę siatki. Charakteryzuje go wytrzymałość i lekkość. Umożliwia przepływ powietrza, dźwięku i światła. Znajduje zastosowanie w wielkoformatowej reklamie zewnętrznej na rusztowaniach, imprezach sportowych i innych imprezach masowych również tam gdzie ograniczeniem rozmiarów dla innych materiałów jest ich własny ciężar. Mesh stosuje się w ekspozycji zewnętrznej. Zadruk jednostronny.

folia (monomerowa lub polimerowa)

Folia biała, bezbarwna matowa lub błyszcząca do wydruków o wysokiej jakości, do aplikacji na płaskie powierzchnie (np.na blachy, na PCV).

folia wylewana

Folia wylewana przeznaczona jest do oklejania pojazdów o głębokich przetłoczeniach i skomplikowanych detalach. Folia charakteryzuje się wysokim współczynnikiem rozciągliwości oraz „pamięcią kształtu". Doskonale nadaje się do tworzenia trwałych aplikacji na pojazdach. Po zabezpieczeniu laminatem wylewanym trwałość folii jest bardzo wysoka .

folia owv (one way vision)

Perforowana folia okienna PCV, z charakterystycznymi małymi dziurkami, przepuszczającymi światło. Odporna na deszcz i inne warunki pogodowe. Materiał ten tworzy z zewnątrz grafikę widoczną tylko z zewnątrz. Wewnątrz zachowuje się jak materiał transparentny. Stosowana najczęściej do pełnokolorowych, fotorealistycznych aplikacji na szybach witryn sklepowych lub samochodów. Ekspozycja wewnętrzna i zewnętrzna długookresowa.

folia translucentna

Folia stosowana na powierzchnie gładkie. Znakomicie rozprasza światło. Zastosowanie głownie do reklam podświetlanych: kasetony, Citilighty itp.

papier foto

Papier przeznaczony do druku zdjęć w wysokiej jakości.

papier plakatowy (citylight, bluebeck)

Papier plakatowy. Cienki papier przeznaczony do druku o wysokiej jakości - plakatów do ekspozycji wewnętrznej np. reprodukcji itp. Możliwość stosowania także jako nośnik na zewnątrz (krótkookresowe ekspozycje na billboardach).

backlight

Folia poliestrowa bez kleju Backlight do podświetleń. Bardzo dobrze rozprasza i przepuszcza światło. Wydruki charakteryzują się bardzo dużym kontrastem i nasyceniem. Stosowana najczęściej jako fotorealistyczny wkład do kasetonów świetlnych. Takie zastosowanie pozwala na częste i stosunkowo proste zmiany grafik w kasetonie. Ekspozycja wewnętrzna i zewnętrzna długookresowa.

canvas

Materiał tekstylny do druku prac artystycznych imitujących obrazy malarskie, grafiki użytkowe i artystyczne.

 


FB