fototapety

 

 

Fototapeta jest świetnym rozwiązaniem na szybką, ciekawą i nowoczesną metamorfozę wnętrza.

Ogromny wybór fotografii o różnorodnej tematyce z których mogą wybierać nasi Klienci sprawia że fototapeta może być dopasowana do każdego wnętrza; pokoju, kuchni, biura...

Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego projektu fototapety ze zdjęcia dostarczonego przez Klienta.

Fototapety wykonujemy na materiałach przeznaczonych do druku fototapet, najlepszych sprawdzonych marek, posiadających certyfikaty i atesty higieny (nieszkodliwości).Atramenty wykorzystywane do wydruków są ekologiczne, produkowane na bazie żywicy, dzięki tym istotnym argumentom możemy spokojnie polecić nasze fotoprodukty np.do pomieszczeń jadalnych, czy też do: szkół, przedszkoli, szpitali.

 

Fototapeta lateksowa - wysokiej jakości papier z dodatkiem lateksu o gładkiej strukturze i gramaturze . Papier jest odpowiednio wzmocniony, tak aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet, nie ulegał rozciąganiu się przy aplikacji na ścianie. Sposób klejenia, to standartowa zakładka 1cm.Tapeta świetnie przylega po przyklejeniu i można używać zwykłych klejów jak Henkel Metylan Normal.

 

Fototapeta winylowa na podkładzie flzelinowym - tapeta jest odporna na lekkie zarysowania i delikatne mycie na mokro, doskonale nadaje się do pomieszczeń użytkowych. Mimo warstwy winylu pozwala oddychać ścianom. Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Aplikacja: Klej do tapet flizelinowych np. Metylan Special
 

Tapeta samoprzylepna -  tego typu fototapeta świetnie sprawdza się na gładkich powierzchniach jak np. szyby, meble czy drzwi. Dodatkowym jej atutem jest szybka aplikacja bez brudzenia rąk. Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Wykończenie: Matowe. Aplikacja na sucho.

 

Laminowanie wydruków - pokrycie wydruku cienką warstwą folii, która dodatkowo zabezpiecza przed zadrapaniami, ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Podkreśla głębie oraz nasycenie kolorów. Powłoka laminatu matowa. Po zalaminowaniu fototapety można zmywać używając delikatnych detergentów.

 

FB