opakowania

Torby papierowe eco brązowe - uchwyt papierowy skręcany

Torby produkowane w 100% z recyklingu, są wykonane z papierów nie bielonych chlorem, dzięki czemu można je używać w kontakcie z żywnością. Torby te posiadają gramaturę od 70 do 100 g. Na każdej z nich istnieje możliwość nadrukowania specjalnie dla klienta wybranego logotypu nawet na całej powierzchni torby.

tabela1 

Torby papierowe eco brązowe - uchwyt papierowy płaski

 

 

Torby papierowe eko gładkie, białe - uchwyt papierowy skręcany

Torby produkowane w 100% z recyklingu, są również wykonane z papierów nie bielonych chlorem, dzięki czemu można je używać w kontakcie z żywnością.Torby te posiadają gramaturę od 70 do 100 g. Na każdej z nich istnieje możliwość nadrukowania specjalnie dla klienta wybranego logotypu nawet na całej powierzchni torby.


Torby papierowe eko gładkie - uchwyt papierowy płaski

 

Torby papierowe kolorowe - uchwyt papierowy skręcany

Torby wykonane z papieru o gramaturze od 90 do 120 g dostępne w wielu kolorach. Apla kolorystyczna nakładana jest na białym papierze. Dzięki temu dany kolor torby nabiera żywą i wyrazistą barwę.

 

Torby laminowane "prestiżowe"

Produkt może zostać wykonany w różnych wariantach kolorystycznych pokryty matem, połyskiem lub lakierem UV.

Minimalna gramatura papieru to 150g/m2 przy czym nasz standard to 170g/m2.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować torebki dostosowane do potrzeb klienta pod względem wielkości torebki, gramatury, nadruku, koloru sznurka i rodzaju usztywnienia.

 

Torby materiałowe

Torby wykonane z materiału polipropylenowego. Jest to materiał pochodzący w 100 % z recyklingu puszek aluminiowych. Dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. Na każdej torbie istnieje możliwość nadrukowania logotypu specjalnie na życzenie klienta.


 

 

 

 


FB